Váš dodavatel
   informačních technologií
PLC, řízení, kontrola dokumentace Grafika, Webhosting, Zpracování prezentací Prodej a servis výpočetní techniky
 

Nakupujte on-line v e-shopu czc.cz nebo využijte konzultace s odborníkem v kamenném obchodě, Sluneční 127, Kolín 2.


Redakce www.kolin.cz
Společnost CLEVER Soft s.r.o. provozuje portál kolin.cz kde naleznete aktuální informace z kolínského regionu.
Společnost CLEVER Soft s.r.o .  provádí komplexní služby v oblasti informačních technologií,  ztotožňuje se  s požadavky normy ISO 9001:2000.
Instalace počítačových sítí a strukturované kabeláže
Firma CLEVER Soft s.r.o.provádí instalace počítačových sítí v libovolných architekturách. Naši odborníci jsou připraveni instalovat a spravovat počítačové sítě pod operačními systémy Novell, Unix, Windows.Kvalita kabeláže má v současné době klíčový význam pro uživatele počítačových sítí a to zejména díky stále se zvyšujícím nárokům na růst přenosových rychlostí a rostoucí potřebu spolehlivého chodu aplikací. Z výše zmíněných důvodů doporučujeme všem našim zákazníkům instalaci tzv. "strukturované kabeláže" , která umožňuje připojení jak počítačové, ale i telefonní sítě. Máme více jak 10-ti leté zkušenosti s návrhem a instalací optických kabelů. V současné době se velmi intenzivně zabýváme monitorováním a diagnostikou počítačových sítí. Tuto službu nabízíme včetně dálkové správy . Díky nástrojům dálkového dohledu jsme schopni velmi rychle reagovat  bez nutnosti být přímo u zákazníka. V oblasti počítačových sítí má naše firma řadu zajímavých referencí, které Vám na požádání rádi sdělíme.
Dále provádíme:
  • Proměření a dignostiku optiké a metalické kabeláže
  • Servis aktivních prvků
  • Nastavení a optimalizaci aktivních prvků
  • Diagnostiku závad počítačových sítí
Poradenství v oblasti výpočetní techniky
Naši odborníci jsou připraveni přispět svými znalostmi  nejen k výběru vhodné počítačové sítě, ale i ke  komplexnímu návrhu pořízení a  optimalizace IT infrastruktury. Navrhneme Vám počítačovou síť, dodáme optimální hardware, doporučíme software a zaškolíme obsluhu.