logo firmy CLEVER Soft
Váš dodavatel informačních technologií
logo czc.cz-odkaz na eshop
Nakupujte on-line v e-shopu czc.cz nebo využijte konzultace s odborníkem v kamenném obchodě, Sluneční 127, Kolín 2.
prodejna Clever Soft prodejna Clever Soft

Servis výpočetní techniky

Firma CLEVER Soft s.r.o. provádí záruční a pozáruční servis veškeré značkové a neznačkové výpočetní techniky, a to ve vlastním servisním středisku nebo dodavatelským způsobem.
Svým stálým zákazníkům zapůjčíme, po dobu opravy nebo běžné servisní údržby námi prodaného zboží, srovnatelné náhradní zařízení (tiskárny, skenery, monitory).
Dále provádíme:
  • Odvirování počítačů
  • Pravidelné kontroly výpočetní techniky
  • Čištění výpočetní techniky, tiskáren ap.
  • Diagnostiku závad serverů a počítačových sítí  Linux, Novell, Microsoft

Středisko prodeje a servisu výpočetní techniky naleznete v naší prodejně.

 

Kolín, Sluneční ulice č. 175, mapa

Jsme Vám k dispozici:
PO - PÁ 8:00 - 16.00
tel.: +420 321 751 082


Naši odborníci jsou připraveni řešit jakýkoliv problém z oboru výpočetní techniky.

Prodej výpočetní techniky

Firma CLEVER Soft s.r.o. dodává počítače značky TRILINE (www.triline.cz), které jsou průmyslově vyráběny podle předepsaných výrobních postupů jedním z největších výrobců PC sestav u nás, firmou AT Computers, a.s., s použitím komponent renomovaných světových výrobců. Při výrobě prochází počítače Triline řadou náročných testů, počínaje předvýrobní primární kontrolou komponent, přes mezioperační testy, náročný 24hodinový test až po 100% výstupní kontrolu. Celá výrobní linka, pracovní postupy i jednotlivé výrobky jsou schváleny a certifikovány z hlediska elektrické bezpečnosti , a proto všechny počítače TRILINE užívají licenční značku " ESČ" a certifikát kvality ISO 9001.

K novým PC nabízíme za výhodné ceny legální OEM software (operační systémy, kancelářské balíky, antivirové programy a jiné.)
Součástí průvodní dokumentace každého počítače jsou licenční karty a český návod k použití počítače a monitoru .

Počítače TRILINE jsou rozděleny do třech základních skupin dle sféry určení:

1/ Kancelářské sestavy Triline PROFI

Řada počítačů Triline PROFI je určena pro podniky všech velikostí, pro státní organizace, úřady, banky nebo školy. Nabízí komplexní výběr modelů, od ekonomických počítačů pro běžnou agendu a kancelářské aplikace až po výkonné pracovní stanice pro náročné uživatele. Počítače Triline PROFI lze použít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností. Doporučíme Vám počítač, který představuje optimální řešení pro uživatele i firmu. Využití nejnovějších technologií a záruka 3 roky garantují vysokou užitnou hodnotu a prodlužují životnost celého podnikového systému.


2/ Výkonné multimediální počítače Triline HOBBY

Multimediální počítače Triline HOBBY jsou primárně určeny pro domácí využití, pro hráče počítačových her, pro zábavu a vzdělávání. Bez problémů ovšem zvládnou i práci v běžných kancelářských aplikacích a ekonomických programech. Jsou zaměřeny tak, aby je mohl využít každý člen rodiny. Standartní součástí všech modelů je DVD-ROM nebo CD-RW mechanika. Nechybí ani kvalitní audio včetně reproduktorů. Všechny počítače Triline HOBBY Nabízíme standartně  s operačním systémem Microsoft Windows XP Home.

3/ Cenově atraktivní počítače Triline HIT

Počítače z řady Triline HIT vycházejí svým určením z multimediální řady HOBBY, kdy je kladen důraz na všestranné využití, zejména pak provozování multimediálních aplikací, jako jsou různé encyklopedie, výukové programy a v neposlední řadě počítačové hry. Pro ty je zapotřebí hlavně výkonnou grafiku, kterou má každý zástupce této řady v sobě obsaženu. Velmi oblíbené jsou DVD-ROM mechaniky a televizní karty, s jejichž pomocí vytvoříte z Vašeho počítače domácí kino. To vše obdržíte za aktuální zvýhodněné ceny nebo s dárkem v podobě např. sady výukových programů nebo barevné inkoustové tiskárny ZDARMA.
Poradenství v oblasti výpočetní techniky
Naši odborníci jsou připraveni přispět svými znalostmi  nejen k výběru vhodné počítačové sítě, ale i ke  komplexnímu návrhu pořízení a  optimalizace IT infrastruktury. Navrhneme Vám počítačovou síť, dodáme optimální hardware, doporučíme software a zaškolíme obsluhu.