logo firmy CLEVER Soft
Váš dodavatel informačních technologií
logo czc.cz-odkaz na eshop
Nakupujte on-line v e-shopu czc.cz nebo využijte konzultace s odborníkem v kamenném obchodě, Sluneční 127, Kolín 2.
prodejna Clever Soft prodejna Clever Soft

Profil a historie firmy

 Společnost se značkou CLEVER vznikla v dubnu 1993  jako ryze česká soukromá společnost . Aktivita firmy byla zpočátku zaměřena na obchod s výpočetní technikou (hardware i software) a to především v oblasti dodávek ucelených informačních systémů a počítačových sítí. Široká nabídka našich produktů zahrnuje osobní počítače, notebooky a servery, PC komponenty, monitory, periferie a digitální elektroniku, mobilní komunikace a networking. Projektujeme rozsáhlé počítačové sítě na klíč. Navrhneme řešení, zrealizujeme strukturovanou kabeláž, zvolíme vhodné aktivní prvky, nainstalujeme operační systém, implementujeme aplikace, zaškolíme obsluhu a následně poskytujeme podporu. Dlouhodobě spolupracujeme s našimi předními dodavateli informačních technologií.
 Na začátku roku 1996  jsme naše činnosti rozšířili i o oblast automatizovaných systémů řízení. Naší specializací jsou systémy technologického řízení výrobních linek, řešení systémů pro správu dat a dokumentace, digitálních archivů a systémy sběru a archivace dat z výrobních linek. V této oblasti naše firma zaznamenává neustálý dynamický rozvoj.
Speciální aplikace pro řízení a monitorování výrobních linek využívá řada firem z naší republiky i zahraničí. Tyto naše systémy již několik let fungují ve významných automobilkách v Česku, Německu, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Francii, Mexiku a Jihoafrické republice. Systém PLC (Product Line Control) je určen pro technologické řízení a monitorování výrobních linek na základě vstupních technologických dat. Systém je tvořen jednotlivými softwarovými moduly, které pracují na unixové platformě na lokální počítačové síti. Veškerá technologická data jsou archivována v souladu s požadavky norem řízení jakosti ISO 9000.
 V roce 1997 vzniká divize orientovaná na Internet . Naše pozornost je soustředěna na komplexní služby v oblasti internetu  a to jak v oblasti připojení na síť Internet, tak v oblasti prezentací ve formě www stránek a tvorby aplikací. Provozujeme kolínský informační server www.kolin.cz. V současné době nabízíme kromě grafického zpracování a umístění prezentací i řadu vlastních programů a aplikací.
Mezi jinými nástroj pro publikování či obchodování po Internetu: modul Evidence měřidel, Evidence bezpečnostních listů, Databáze jednání, Ubytování.
Pod značkou iDům náš zákazník nalezne kompletní sortiment služeb v oblasti profesionální internetové prezentace. Zajišťujeme veškeré služby, které se k této činnosti vztahují - připojení k Internetu, registrace vlastní domény, poskytnutí webhostingu, zřízení e-mailových adres a grafické zpracování stránek včetně registrace prezentací na nejčastěji používaných vyhledávačích na Internetu. Dále můžeme poskytnout technologie, které na Internetu umožní snadnou aktualizaci prezentace a objednávání zboží nebo služeb včetně jejich kalkulace. V naší nabídce jsou i aplikace pro vnitropodnikové informační systémy a instalace intranetových serverů.
Neomezujeme se pouze na vývoj, ale poskytujeme kvalitní podporu a servisní zajištění. Disponujeme týmem vyškolených špičkových specialistů připravených řešit ty nejnáročnější problémy z oblasti analýzy, návrhu, vývoje a implementace aplikací včetně projektového řízení, technické podpory či úplného outsourcingu. Našich kvalitních servisních služeb poskytovaných prostřednictvím vzdálené správy využívají zákazníci z celého světa. Ačkoliv v rámci rozvoje průběžně rozšiřujeme svou nabídku v oblasti služeb a také přibývají oblasti působnosti, klíčovou činností zůstává vývoj a integrace náročných aplikací a následná kvalitní servisní podpora. Naši specialisté i obchodníci každoročně absolvují řadu odborných školení, výstav a veletrhů v tuzemsku i zahraničí. Od počátku klademe důraz na kvalitu, spolehlivost dodávaných řešení a dokonalé servisní zajištění s maximálním zaměřením na potřeby zákazníka. Nabízíme nejen spolehlivý a výkonný hardware a software, ale i technickou podporu, zaškolení a spolupráci. Vážíme si osobních kontaktů s našimi zákazníky, kterým všestranně vycházíme vstříc.