10 000 tisíc zobrazení reklamy na www.kolin.cz jako bonus
pro každého zákazníka projektu iDům.    

Každý klient, který uzavře smlouvu na některou ze služeb projektu iDům (webprezentace, webhosting, redakční systém, katalog firem, katalog ubytování, kolínské obchody) získává automaticky možnost využít 10 000 zobrazení banneru (468 x 60 pixelů nebo 120 x 240 pixelů) ZDARMA, nebo 10 000 zobrazení velkého banneru (745 x 100 nebo 728 x 90 pixelů - úplně nahoře) za pouhých 1000,-  Kč.

 

TÝDEN ZDARMA

Využijte možnosti zdarma vyzkoušet účinnost internetové reklamy

a nechte zobrazovat svůj reklamní banner na stránkách www.kolin.czinzerce.kolin.czkatalog.kolin.cz ubytovani.kolin.cz 
Týden se bude Váš banner zobrazovat mezi ostatními bannery zdarma. Máteli zájem využít této nabídky kontaktujte redakci kolínských stránek prostřednictvím formuláře, nebo na telefonicky na číslech 321 751 081 602 683 840. Potřebujete vhodný banner vyrobit? Využijte služeb našeho grafického studia.

reklama-banner

Ukázky umístění a velikosti bannerů

Potřebujete zviditelnit Vaši firmu?  Zveřejnit informace o produktech, službách nebo ubytování? Máte možnost umístit svou reklamu na těchto stránkách.

Redakce kolínských stránek
Potřebujete prezentovat svoji firmu, služby nebo výrobky?

Máte informace které potřebujete sdělit široké veřejnosti?  Kontaktujte redakci kolínských stránek.
www.kolin.cz
je regionální informační server mapující dění v oblasti Kolínska. Naleznete zde nejen čerstvé zprávy o místních událostech, ale i aktuální kulturní programy, nebo odkazy na kolínské firmy a úřady. Součástí serveru je i katalog firem a ubytování, inzertní server a stránky kolínských obchodů s akční nabídkou. Díky vysoké návštěvnosti uživateli z kolínského regionu je reklama umístěná na tomto serveru ideálním způsobem jak oslovit tuto cílovou skupinu.